SUPERGIS YAZILIMLARI

SuperGIS yazılımları, coğrafi bilgileri toplama, görüntüleme, analiz etme ve paylaşma konusunda güçlendirilmiş araçları kullanıcılarına sağlar.

Kullanıcıların işlevsel, verimli ve bilimsel bir şekilde karar vermelerini sağlayan gelişmiş ve yenilikçi araçlar geliştirir.

SUPERGIS DESKTOP 10

SuperGIS Desktop 10, gelişmiş bir masaüstü coğrafi bilgi sistemi yazılımıdır.

Güçlü Hari̇ta Düzenleme Fonksi̇yonu
Gelişmiş harita düzenleyici, kadastro ve parsel verilerini daha etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Veri̇leri̇n Kolay Özelleşti̇ri̇lmesi̇ Ve Toplu İşlenmesi̇
SuperGIS Toolkit, farklı işlevleri kolayca bağlamanıza ve toplu işleme otomasyon prosedürleri oluşturmanıza olanak tanıyan çeşitli araçlara sahiptir.

Çoklu Veri̇tabanı Ve Hari̇ta Hi̇zmetleri̇
SuperGIS Desktop 10; MS Access, PostgreSQL, MS SQL ve Oracle Spatial gibi veritabanlarını destekler.

Geli̇şti̇ri̇lmi̇ş Hari̇ta Çıktı Kali̇tesi̇
Kullanıcılar, çıktı düzenini ve temel harita öğelerini (kuzey oku, lejant, ölçek vs.) esnek bir şekilde ayarlayarak daha kaliteli ve daha profesyonel içerikler ve çıktılar oluşturabilir.

Geli̇şti̇ri̇lmi̇ş Görüntü İşleme
Geliştirilmiş görüntü işleme yeteneği sayesinde maskeleme, kırpma, bant birleştirme, NDVI hesapmaları vb. gibi farklı katman hesaplama işlevlerini kolayca uygulamanızı sağlar.

SUPERGIS SERVER

SuperGIS Server, büyük boyutlardaki vektörel ve mekansal verinin yönetilmesi, internet ortamına entegre edilmesi ve paylaşılması için geliştirilmiş kurumsal düzeyde bir coğrafi bilgi sistemidir.

SuperGIS Server,  ekibinizin daha fazla bilgi edinmesine ve karar verme kalitesini artırmasına olanak tanıyan analizler ve veri işleme araçları sağlar.

Veri̇leri̇ni̇zi̇ Efektif Bi̇r Şeki̇lde Paylaşın
SuperGIS Toolkit, farklı işlevleri kolayca bağlamanıza ve toplu işleme otomasyon prosedürleri oluşturmanıza olanak tanıyan çeşitli araçlara sahiptir. Bu özelleştirilmiş süreçler, herkesin erişmesini sağlayan SuperGIS Server tarafından web sitelerinde yayınlanabilir.

Veri̇leri̇ni̇zi̇ Güvenle Koruyun
SuperGIS Server, verilerinizi sunucuda depolama veya coğrafi veritabanına ekleme işlemlerini yüksek güvenlikle sağlar. Veri güvenliğini ve kontrolünü geliştirmek için verilere yalnızca izin sahiplerinin erişmesini sağlayabilirsiniz.

Çoklu Müşteri̇ Uygulamalarını Destekler
SuperGIS Server, çeşitli kullanım yöntemlerini destekler. Masaüstü GIS yazılımı, mobil GIS uygulaması ve web tarayıcısı gibi farklı kullanım türleri için güçlü çözümler sağlar.

Yüksek Kapasiteli Sunucu İmkanları
SuperGIS Server, büyük işletmelerden küçük kuruluşlara kadar tüm işletmeler için ihtiyaçları dahilinde sunucu imkanı sağlar. Çeşitli testler ve uygun konfigürasyonla kullanıcılarına sürekli, istikrarlı ve güvenilir ağ hizmetleri sunmaktadır.

SUPERGIS MOBILE

SuperGIS Mobile uygulamaları; Android, IOS ve Windows işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarınız için güvenilir CBS uygulamaları sunar.

Mobil cihazların ön planda olduğu günümüz şartlarında bilgi sisteminizi tüm cihazlarla entegre edebilir, işinizi ve uygulamalarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

HIZLI TEKNİK DESTEK

Tüm sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız için hızlı teknik destek ve çözümler.

YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ BİR TALEBİNİZ Mİ VAR?

SORULARINIZ, ÖNERİLERİNİZ VE DESTEK TALEPLERİNİZ İÇİN