Hakkımızda

Pixmars Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. uzaktan algılama ve coğrafi bilgi sistemleri konusunda uzman Geomatik Mühendis kadrosu tarafından kamu ve özel sektöre yaratıcı çözümler sağlamak üzere İstanbul’da kurulmuş ve faaliyet hayatına başlamıştır. Sahip olduğumuz know-how ile, yenilikçi, ölçeklenebilir ve çözüm odaklı sistemleri müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmetle sunmak en önemli önceliğimizdir.

Hedefe Doğru

Yetkin mühendis kadrosuyla Uzaktan Algılama (Uydu Görüntüleri, Fotogrametri, Lidar vb.) ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) çözümleri sayesinde haritacılık, şehir planlama, altyapı, akıllı veri yönetimi gibi ihtiyaçlara hızlı, doğru ve işlenebilir verilerle yüksek verimliliğe sahip çözümler üretmektedir.

İnovatif Çözümler

Öncelikli hedefimiz ihtiyaç dahilinde en verimli sistemleri tasarlayarak müşterilerimize fayda sağlayabilmek ve ülkemize katma değer sağlayabilecek ürünleri oluşturabilmektir. Ardından AR-GE ekibimizi genişleterek artan ve çeşitlenen ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ve teknolojik çözümlerle sektörde öncü konumuna gelmek ana hedeflerimiz arasındadır.

YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ BİR TALEBİNİZ Mİ VAR?

SORULARINIZ, ÖNERİLERİNİZ VE DESTEK TALEPLERİNİZ İÇİN